Giriş Yap

Hesabınız yok mu? Şimdi kayıt ol

Kayıp Şifre?

Üye Ol

Hakkımızda

cvdunyasi.net ile iş dünyasına kolaylık ve kalite katmak için buradayız. İşletmeniz, kariyeriniz ve iş ilanları için en ideal çözümleri bu platformda bulabilirsiniz.

Firma Bilgileri:Adem Kaya
Kuruluş Yılı : 01/03/2014
Amacı:

cvdunyasi.net iş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan bir insan kaynakları sitesidir. Kurulduğu 2014 yılından bu yana sektörde her zaman ilklere imza atan cvdunyasi.net’in veritabanında, 11.000 aday cv’si ve 15.000 üye firma bulunmaktadır.

İş arayanlar cvdunyasi.net ‘de oluşturdukları Cv’leri ile kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler. Bireysel kullanıcılar ya da başka bir deyişle iş arayan profesyoneller cvdunyasi.net’e üye olurken ve daha sonra yararlanacakları hizmetler için herhangi bir ücret ödemezler.

cvdunyasi.net doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

Cv’lerin firmalar tarafından incelenmesi iki şekilde sağlanmaktadır.

1) Üye firmalarımızın yayınladıkları ilanlara bireysel kullanıcılarımızın başvuru yapmaları ve başvuruların üye firmalarımız tarafından incelenmesi,

2) Üye firmalarımızın aday veritabanı içerisinde belirledikleri kriterlerle arama yapmaları sonucu çıkan Cv’leri incelemeleridir.

cvdunyasi.net faaliyetlerine 2014 yılı Mart ayında başlamıştır. Cvdunyasi.net başladığı günden itibaren internet teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı bir şekilde aktarmaktadır.

Misyonumuz:

cvdunyasi.net ile;
  • Sizi en iyi şekilde anlatan bir cv/özgeçmiş oluşturabilirsiniz.
  • Firmaları inceleyebilir favorilerinize ekleyebilirsiniz.
  • Size en uygun işi doğru sektörde ve doğru pozisyonda bulabilirsiniz.
  • İşletmenizi ekler, işletmeniz için en uygun personeli kadronuza katabilirsiniz.

İş dünyasının ayrıcalıklarını keşfedip kariyerinizi ilertletmek ve emeğinizin karşılığını almak istiyorsanız hemen işe koyulabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden hayatına yön verecek adımı atmalısın..

Bu Sitede Neler Yapabilirsin?

Aydınlatma:

cvdunyasi.net sitemizde şuan hiçbir hizmetten herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Şirketimiz cvdunyasi.net üzerinde verdiği hizmetlerden ücret talebini kanunlar çerçevesinde yapacak olup, ücretli hizmet vermeye başladığında sitede duyuracaktır. İş arayanlardan hem etik olarak hem de kanun gereği hiçbir ücret alınmayacaktır.

İleriki dönemlerde işverenlerden ve hizmet sağlayan uzman kategorisindeki abonelerden ücret talep edilecektir.